Det var også i år duket for motortreff i Skiptvet i regi av Skiptvet motorklubb. Søndag ble dette arrangert for sjette gang.
Av: Jon Einar Aandal
Treffet vokser seg stadig større og har blitt et populært arrangement. Nærmere 100 biler deltok på årets treff. Doninger fra tidlig 1920 tall til biler som faktisk var 100 år yngre. Fantastisk bredde. Her var alle velkommen som seg hør og bør. Europeiske. Amerikanske. Samt biler fra Japan var samlet i samme ånd. Forbrødring innenfor bilhobbyen i aller beste mening.
(Saken fortsetter under)

Disse treffene viser at motor hobbyen står meget sterkt blant folk i Indre Østfold. Og bygdesamfunnet stiller villig opp både som deltakere og som besøkende. Det lokala Røde kors stilte også i år opp og stod for mat og drikke.
Et flott tegn på at dugnadsånden lever og at man med dette går sammen om å skape glede og entusiasme rundt bil og motorhobby. Takk for at dere står på alle sammen.










