Glatte veier i distriktet – flere biler var involvert i trafikkuhell

Glenn Thomas Nilsen
1 min lesing

ASKIM: Fredag morgen er det glatt flere steder i Indre Østfold. Politiet melder at fire biler er involvert i et trafikkuhell ved Sekkelsten denne morgen. Det er ikke meldt om personskade.

– Glatt veibane. Generelt glatt i Askim-området, melder politiet som loggførte uhellet klokken 08.15.

Rett etter klokken ni er Sekkelstenkrysset åpent for trafikk igjen. Veibanen skal også være saltet.

– E6 og E18 Østfold: Tåke fryser til is over saltet på asfalten. Avpass farten etter forholdene. Det er både dårlig sikt og glatte veier mange steder, opplyser NRK Trafikk.

Del denne artikkelen
Indre24.no
Personvernoversikt

Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.