I august i år gikk Mysen Folkefest av stabelen for første gang. Over 900 personer tok turen til Kulturtorget denne kvelden.
Arrangørene kunne allerede på forhånd opplyse at dette kom til å bli en skikkelig folkefest, med tanke på hvor mange billetter som var solgt i forkant av festen.
– Vi vil benytte anledningen til å takke alle som ville komme på Mysen Folkefest, sa arrangørene Pål Lintho og Per Hermann Bodal i etterkant.
(Saken fortsetter under)
ANNONSE
Lørdag ettermiddag bekrefter arrangørene at de gjør det igjen.
– Vi vil først og fremst benytte anledningen til å takke for så utrolig mange fine tilbakemeldinger som vi fikk i etterkant av folkefesten. Mange av dere har lurt på om vi kom til å gjøre det igjen. Og det var vi usikre på selv også. Vi har vært i tenkeboksen og nå har vi bestemt oss for å gjøre det igjen, forteller Pål Lintho i en video som ble publisert på Facebook lørdag.
Lørdag 22. august 2026 blir det igjen Mysen Folkefest på Kulturtorget i Mysen.
– Hva som blir det musikalske temaet og når billettene slippes; det kommer vi tilbake til. Men det du må tenke på nå som ser dette, det er å holde av lørdag 22. august 2026. Vi sees!, avslutter Pål Lintho.
ANNONSE
