Alle foto: Privat

Medlemsmøte med fokus på interesse og engasjement

Mandag 6. mai hadde Spydeberg Motorklubb medlemsmøte på Sørby Utleie på Holtskogen.

Litt av grunnen til dette møtet var å inspirere de unge, skape mer interesse og engasjement hos medlemmene og det og ha det gøy sammen samt dele felles interesser. På medlemsmøtet hadde vi besøk av Fredric Aasbø, Andreas Øvergaard fra Team Sørby og Henning Solberg.

(Saken fortsetter under)

ANNONSE

Spydeberg Motorklubb har utøvere i Bilcross, Rallycross, Crosskart, Rally, Racing, Drifting og RC (radiostyrte biler). Det ble kort fortalt om litt av historien til klubben, flere av klubbens egne utøvere fortalte om sine interesser og opplevelser. I tillegg til klubbens egne utøvere var Fredric Aasbø på besøk og fortalte om sin bilsportkarriere, vi hørte også fra Henning Solberg og Andreas Øvergaard sine karrierer.

Vi hyllet også klubbens juniorer og hørte om deres drømmer og idealer. Det ble også delt ut gevinster med premier fra Fredric, Henning og Andreas.

(Innsendt sak)

ANNONSE

Ingrid utnevnes til St. Olavs Orden

Svendsen debuterte for Charles Leclerc