Bjørn Halstensen, Anneli Sollie, Janne Hea Svebakken og Lars Johansson er klare for revy. Foto: Privat

– Vi gleder oss til å se publikum

Etter en lengre tid med kulturtørke er denne gjengen glade for å kunne ha liveshow igjen. Det hele skjer nedenfor slusene i Ørje torsdag, fredag, lørdag og og søndag.

Sommerrevyen «Alt var bedre før» spilles der dampbåtene «Turisten» og «D/S Engebret Soot» ligger til kai. Elverevyen har plass til 50 gjester per kveld.

– Vi gleder oss til å se publikum og vi gleder oss til å underholde!

ANNONSE

De fire skuespillerne Anneli Sollie, Janne Hea Svebakken, Bjørn Halstensen og Lars Johansson har fått med seg Arne Dehli og Nils Skogstad som gjesteartister.

– I sammen har de funnet frem revyskatter som strekker seg helt tilbake til 1920-tallet. Var visene bedre før? Var sketsjene bedre før? Var det alt i alt, bedre før? Få med deg årets elverevy med «Slusekompaniet» og gjør deg selv opp en mening om dette, skriver de i en pressemelding.

Revyen spilles her. Foto: Privat

ANNONSE

ANNONSE

kinGeorg klar med ny låt

Har ansatt seks ungdommer: – De har fått frie tøyler