Fløyet til Ullevål etter trafikkulykke

Glenn Thomas Nilsen
1 min lesing

Nødetatene rykket i 18.30-tiden lørdag ut til en trafikkulykke i Mysen.

To personbiler er involvert i ulykken. Ifølge politiet er den ene personen muligens hardt skadd og blir fløyet med luftambulanse til Ullevål sykehus.

Natt til søndag meldes det at personen som ble fløyet til Ullevål er sjekket av helsevesenet og ikke alvorlig skadd.

En person ble fløyet til Ullevål sykehus i Oslo. Arkivfoto: Adrian Sellstrøm

Meldingen gikk først ut på at ulykken var i Trygve Gulbranssens vei, men det riktige er Folkenborgveien.

– Det er snakk om en møteulykke mellom to biler. Tre personer var involvert i ulykken. To menn og et mindre barn, sier operasjonsleder ved Øst politidistrikt, Gisle Sveen til TV 2.

Sveen opplyser til TV2 at de er på stedet og mottar forklaringer, og at det er store materielle skader på begge kjøretøyene.

    Del denne artikkelen
    Indre24.no
    Personvernoversikt

    Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.