Arrangerer julemarked i gata

Indre24
1 min lesing

Birgitta Frøshaug på Galleri 22 og Kent Ruud hos Sentrum Blomster, som begge driver butikk i David Blidsgate, har i år tatt initiativ til å lage et eget julemarked hver lørdag i desember.

Startskuddet gikk på julegateåpningen torsdag.

Det vil være stands og utstillere fra Mysen og resten av Indre Østfold som skaper julestemning i handlegaten. Bodene og butikkene er fylt med gaver og gode smaker, så her blir det litt for enhver smak. Disse lørdagene vil det også være noen overraskelser til barna.

    Del denne artikkelen
    Indre24.no
    Personvernoversikt

    Dette nettstedet bruker infokapsler slik at vi kan gi deg den best mulige brukeropplevelsen. Infokapsler lagres i nettlesren din og utfører funksjoner som å gjenkjenne deg når du returnerer til nettstedet vårt og hjelper oss forstå hvilke deler av nettstedet du finner interessant og nyttig.